Klub Diana - účinné hubnutí dieta zdraví a krása pro ženy

Chcete hubnout v pohodě?
Představujeme redukční klub Diana!

První dívčí a dámský klub Diana byl založen jako první redukční klub u nás již před 24 lety psycholožkou PhDr. Zdeňkou Sládečkovou po vzoru amerických klubů Weight Watchers.

Dnes jeho vysoce odborný tým vede MUDr. Petr Sládeček spolu s lékaři a dalšími poradci z oblasti výživy, psycholožkami, odbornými lektorkami, cvičitelkami a fyzioterapeutkami, kosmetičkami a vizážistkami, maséry a dalšími spolupracovníky.

Klub Diana je zaměřen na tvorbu programů zdravého a přirozeného hubnutí pro ženy, ale též péči o duševní svěžest a přirozenou krásu.

Každým rokem přibývá mnoho stovek nových členek klubu. Klub je otevřen pro všechny ženy, ať jsou odkudkoli, ženy mladšího, středního a zralého věku, které to nevzdávají, chtějí o sebe pečovat, pěstovat mladistvost, štíhlost, duševní svěžest a optimismus, fyzickou kondici a vitalitu. Členství v klubu přináší mnoho výhod, rozrůstá se slevový systém mezi dalšími kluby, partnery a médii.

Kurzy, individuální poradenství Klubu Diana jsou orientovány především na programy zdravého skupinového a individuálního hubnutí.

V nabídce jsou:

Všechny akce jsou vedeny velmi přátelskou a vstřícnou formou tak, aby se v Dianě všichni cítili vždy příjemně, aby si mohli nabrat opravdovou posilu své vůle na cestě za štíhlostí a půvabem.

Teoreticky vycházejí lékaři a psychologové v Dianě z předpokladu, že každý člověk má svůj vlastní jídelní styl s preferenčními potravinami i rytmem. Ten je dotyčné osobě vlastní, přirozený. Proto je třeba z něj vyjít a upravovat ho do individuální redukční podoby.

Vytváření diety spoluprací odborníka a klientek nejlépe zajisti, , aby nedocházelo k deprivaci, tj. chuťovému strádání a obávanému hladovění. Takto je možno zabezpečit, že nový jídelní styl bude trvalý a nesklouzne následně do jojo efektu.
V Dianě si „ šijí na míru“ svou dietu za odborné pomoci frekventantky kurzů tak, aby perfektně „ padla“. Hubnutí je příjemné, zábavné a především trvalé.

Akcí klubu se již zúčastnilo mnoho tisíc žen mladého, středního, ale i vyššího věku i váhy z nejrůznějších míst Čech, Moravy, Slovenska, Německa, Polska, Rakouska Švédska a USA.

Terapeutický postoj ke klientkám v Klubu Diana je humanistický (lidský, kamarádský),
na rozdíl od organizací tohoto typu, kde se striktně dodržuje kognitivně behaviorální přístup.
Ten driluje redukční skladbu jídelníčku, jídelní návyky a chování bez ohledu na individualitu a vnitřní příčiny, které k nadváze vedly. V Klubu Diana vnímáte porozumění a vcítění od odborných poradců a vidíte snahu pomoci si navzájem i od ostatních frekventantek. Proto tu tak často vznikají nová trvalá přátelství.

Klub Diana - MUDr. Petr Sládeček

Klub Diana však považuje za velmi důležité pracovat také na zpevnění psychiky, zlepšení sebedůvěry a sebejistoty každé Dianky. V kurzech pro pokračující se učí rovnocenné asertivní komunikaci a jednání, psychické regeneraci relaxačními technikami, naučí se rozumět psychologické řeči gest, písma i barev a využívat těchto poznatků pro úspěšnou cestu životem. Pestrá je též nabídka různých kondičních cvičení s gumami, balóny atd., můžete tu pěstovat tai – či i hathajógu, na pobytech břišní tance i aquaerobik.

Ani to však není konečný výčet klubové nabídky. Redukční programy v Dianě jsou obohaceny také o odborné poradenství utvářející vnější půvabný a krásný image každé ženy. Dianky se učí krok za krokem jednoduše a prakticky podtrhnout své silné stránky správným výběrem barev ke svému typu, oblečení, účesu i líčení. Jde vlastně o proces celkové proměny ženy.

Zlákali jsme vás, milé čtenářky? Vstupte, jste vítány!

Vybírat můžete z kurzů na Hubnutí, ze Cvičení, navštívit Školení v oblasti zdravé výživy a snižování váhy nebo využít naší Poradny. Na každé stránce najdete kontakty i přihlášku. Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou důvěrné a Klub Diana se zavazuje jich používat pouze pro vlastní potřebu a zaručuje se, že nebudou zveřejněny, poskytnuty jinému subjektu, či jiným způsobem zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány z obchodních, logistických a marketingových důvodů a bude s nimi nakládáno dle znění Zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

email: sladeckova@klubdiana.cz