Klub Diana účinné hubnutí, dieta, cvičení, zdraví a krása pro ženy

Skupinové hubnutí

Internetové hubnutí

Cvičení

Fit Bodystyling

Pilates

Zum Light

Power jóga

Psychologická poradna

Jak se stát lektorkou

Články

BMI

Kontakt

PhDr. Zdeňka Sládečková

MUDr. Petr Sládeček

 
Klub Diana účinné hubnutí, dieta, cvičení, zdraví a krása pro ženy
O nás
 
Klub Diana - účinné hubnutí dieta zdraví a krása pro ženy

Chcete hubnout v pohodě?
Představujeme redukční klub Diana!

 

První dívčí a dámský klub Diana byl založen jako první redukční klub u nás již před 24 lety psycholožkou PhDr. Zdeňkou Sládečkovou po vzoru amerických klubů Weight Watchers.

Dnes jeho vysoce odborný tým vede MUDr. Petr Sládeček spolu s lékaři a dalšími poradci z oblasti výživy, psycholožkami, odbornými lektorkami, cvičitelkami a fyzioterapeutkami, kosmetičkami a vizážistkami, maséry a dalšími spolupracovníky.

Klub Diana je zaměřen na tvorbu programů zdravého a přirozeného hubnutí pro ženy, ale též péči o duševní svěžest a přirozenou krásu.

Každým rokem přibývá mnoho stovek nových členek klubu. Klub je otevřen pro všechny ženy, ať jsou odkudkoli, ženy mladšího, středního a zralého věku, které to nevzdávají, chtějí o sebe pečovat, pěstovat mladistvost, štíhlost, duševní svěžest a optimismus, fyzickou kondici a vitalitu. Členství v klubu přináší mnoho výhod, rozrůstá se slevový systém mezi dalšími kluby, partnery a médii.

Kurzy, individuální poradenství Klubu Diana jsou orientovány především na programy zdravého skupinového a individuálního hubnutí.

V nabídce jsou:

Klub Diana - PhDr. Zdeňka Sládečková

 

Všechny akce jsou vedeny velmi přátelskou a vstřícnou formou tak, aby se v Dianě všichni cítili vždy příjemně, aby si mohli nabrat opravdovou posilu své vůle na cestě za štíhlostí a půvabem.

Teoreticky vycházejí lékaři a psychologové v Dianě z předpokladu, že každý člověk má svůj vlastní jídelní styl s preferenčními potravinami i rytmem. Ten je dotyčné osobě vlastní, přirozený. Proto je třeba z něj vyjít a upravovat ho do individuální redukční podoby.

Vytváření diety spoluprací odborníka a klientek nejlépe zajisti, , aby nedocházelo k deprivaci, tj. chuťovému strádání a obávanému hladovění. Takto je možno zabezpečit, že nový jídelní styl bude trvalý a nesklouzne následně do jojo efektu.
V Dianě si „ šijí na míru“ svou dietu za odborné pomoci frekventantky kurzů tak, aby perfektně „ padla“. Hubnutí je příjemné, zábavné a především trvalé.

Akcí klubu se již zúčastnilo mnoho tisíc žen mladého, středního, ale i vyššího věku i váhy z nejrůznějších míst Čech, Moravy, Slovenska, Německa, Polska, Rakouska Švédska a USA.

Terapeutický postoj ke klientkám v Klubu Diana je humanistický (lidský, kamarádský),
na rozdíl od organizací tohoto typu, kde se striktně dodržuje kognitivně behaviorální přístup.
Ten driluje redukční skladbu jídelníčku, jídelní návyky a chování bez ohledu na individualitu a vnitřní příčiny, které k nadváze vedly. V Klubu Diana vnímáte porozumění a vcítění od odborných poradců a vidíte snahu pomoci si navzájem i od ostatních frekventantek. Proto tu tak často vznikají nová trvalá přátelství.

 

Klub Diana - MUDr. Petr Sládeček

Klub Diana však považuje za velmi důležité pracovat také na zpevnění psychiky, zlepšení sebedůvěry a sebejistoty každé Dianky. V kurzech pro pokračující se učí rovnocenné asertivní komunikaci a jednání, psychické regeneraci relaxačními technikami, naučí se rozumět psychologické řeči gest, písma i barev a využívat těchto poznatků pro úspěšnou cestu životem. Pestrá je též nabídka různých kondičních cvičení s gumami, balóny atd., můžete tu pěstovat tai – či i hathajógu, na pobytech břišní tance i aquaerobik.

Ani to však není konečný výčet klubové nabídky. Redukční programy v Dianě jsou obohaceny také o odborné poradenství utvářející vnější půvabný a krásný image každé ženy. Dianky se učí krok za krokem jednoduše a prakticky podtrhnout své silné stránky správným výběrem barev ke svému typu, oblečení, účesu i líčení. Jde vlastně o proces celkové proměny ženy.

Zlákali jsme vás, milé čtenářky? Vstupte, jste vítány!

Vybírat můžete z kurzů na Hubnutí, ze Cvičení, navštívit Školení v oblasti zdravé výživy a snižování váhy nebo využít naší Poradny. Na každé stránce najdete kontakty i přihlášku. Veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje jsou důvěrné a Klub Diana se zavazuje jich používat pouze pro vlastní potřebu a zaručuje se, že nebudou zveřejněny, poskytnuty jinému subjektu, či jiným způsobem zneužity. Osobní informace jsou shromažďovány z obchodních, logistických a marketingových důvodů a bude s nimi nakládáno dle znění Zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.

 

 

 

 

 

s