Klub Diana psychologická poradna

Skupinové hubnutí

Internetové hubnutí

Cvičení

Fit Bodystyling

Pilates

Zum Light

Power jóga

Psychologická poradna

Jak se stát lektorkou

Články

BMI

Kontakt

PhDr. Zdeňka Sládečková

MUDr. Petr Sládeček

 
Klub Diana účinné hubnutí, dieta, cvičení, zdraví a krása pro ženy
Klub Diana
psychologická poradna
 
Klub Diana - psychologická poradna

Psychologická poradna.
Jsem psycholožka s více než 35 lety praxe!

 

Psychologická pomoc moooooc hodné psycholožky PhDr. Zdeňky Sládečkové v soukromé ordinaci. Pro všechny, kteří se octnou v těžké partnerské či osobní situaci, krizi či si nevědí rady s nějakým problémem a chtějí jen objektivní odborné posouzení situace.

Setkala jsem se snad s většinou problémů lidské duše!

Proto každý, kdo vstoupí do mé poradny, si může být zcela jist, že tu najde řešení, můj přátelský přístup, snahu o pochopení, pokoru před vším lidským, ale i znalosti, odvahu a vytrvalost se s nepřízní osudu vypořádat.

Podrobné informace snad o všech problémech lidské duše najdete na stránkách www.psychologsladeckova.cz. Nebojte se, všechny bubáky spolu zaženeme!

Psychologická pomoc od trápení a jiných problémů.

 

V klubu Diana Vám poskytneme poskytneme daleko víc, než ve kterémkoli jiném klubu či společnosti. Nabízíme harmonický rozvoj všech možností a schopností, jak je příroda vložila do každé ženy. Chceme nejen hubnout, ale i naplňovat život láskou, dobrem a moudrostí.

Poraďte se s laskavou psycholožkou, pomáhá to.

Dovolujeme si tvrdit, že jsme v tom, co vše umíme a učíme, bezkonkurenčně jediní a nejlepší.
Naším krédem je:

  • máme-li jako ženy být Krásou, musíme pečovat o štíhlost a půvabný vzhled. Naučíme vás kosmetiku obličeje i těla, poradíme jak pečovat. Měly bychom také rozumět řeči barev, šatů i doplňků, vlasů i vůní. Barvová typologie, psychologie tvorby image, vizážistika, výběr šatníku, účesu, to je velmi pěkná tvůrčí práce. Je to jednoduché, chcete - li to také umět, jen vstupte.

  • máme-li jako ženy být Láskou, měly bychom vědět, co je ženským poselstvím v mládí i zralém věku, co jsou naše vnitrní nenahraditelné hodnoty. Měly bychom si jich umět u sebe vážit, rozvíjet je a správně předávat. O tom vypráví astropsychologie i astromedicína a další moudrost našich předků. O tom si povídáme.

  • máme-li jako ženy být Dobrem, měly bychom ho umět nejen dávat, ale přijímat, prosazovat ho a chránit, rozpoznat ho od zla třeba v písmu, grafologii, v řeči gest i těla. Učíme se společně asertivnímu jednání a komunikaci, učíme se bránit agresivitě, nepodléhat smutkům, efektivně regenerovat vnitřní síly a vědět o své lidské ceně. Pak se jím stáváme nejen neuvědoměle, ale z vlastní síly a rozhodnutí.

  • máme-li jako ženy být Moudrostí, musíme se tohle vše stále učit, jít za poznáním. Lékařské poznatky, psychologie, přírodní medicína, filosofie, jsou malými střípky v této mozaice života. Je krásný a tolik nabízí!

Chcete-li, pojďte spolu s námi. Buďte vítána v klubu Diana!

 

Klub Diana - PhDr. Zdeňka Sládečková

Diana pro silnou duši.

 

Pro všechny, kteří se octnou v těžké partnerské či osobní situaci, krizi či si nevědí rady s nějakým problémem a chtějí jen objektivní odborné posouzení situace.

Laskavá a citlivá psychoterapie a hypnoterapie. Poruchy příjmu potravy - bulimie, anorexie a nadváha. Nebo trpíte-li např. úzkostmi, strachem, fobiemi, depresivní náladou, nízkým sebevědomím, máte nějaké psychické bloky atd.

Vezměte své štěstí a úspěch do vlastních rukou!

Cítím se dost zkušená a silná poprat se s Vašimi problémy a vydržet do vítězného konce. Budu Vás v tom vést, podporovat a radovat se z toho s Vámi. Ujišťuji Vás, že se mnou svůj cíl nevzdáte!

 

 

Psychologická poradna - objednávkový formulář

nahoru

 

Objednejte se na konzultaci
Vaše jméno a příjmení: *
Telefon: *
Email: *
Vaše dotazy a poznámky
 
Opište kontrolní kód z obrázku: *
 
Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.